Přeskočit na obsah

Pohádková Studánka na samotě

Kombinace Orlických hor, tichých lesů a prvotřídního ubytování v Hotelu Studánka, vám garantuje skutečně nezapomenutelný pobyt. Cíl vaší dovolené je kousek od Rychnova nad Kněžnou. V 17. století, zejména díky pramenům léčivých vod v okolí sloužila tato oblast lázeňským a rekreačním účelům.

Nechte ruch města a nekonečný stres daleko za sebou. Naučte se občas vypnout – wellness balíčky zametou se stresem i únavou a vrátí vám životní elán. Speciální balíčky kombinují moderní relaxační principy, moudrost přírody a zkušené terapeuty. Zkušení maséři a wellness experti uzdraví vaše tělo.

Vyzkoušejte unikátní proceduru Harmony Dream  -  masážní vana neo Qi v sobě snoubí několik kombinací jedinečných procedur, které pomáhají regulovat metabolismus, eliminovat svalové a cévní napětí, redukovat stres, stimulovat smysly, a tak předcházet různým nemocem - kombinace vibrační a vodní masáže, parní a infra sauny.

Info pro skupiny:  možnost skupinových slev, rezervujte si předem na recepci hotelu.

Kontakty: Hotel Studánka, Letovisko Studánka 505, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, www.hotelstudanka.cz, recepce@hotelstudanka.cz, tel.: 494 389 200

Podmínky rezervace: k dispozici každý den od 9.00 do 21.00 hod, nutná rezervace předem na recepci hotelu.  

rop eu
nahoru