Přeskočit na obsah

Potštejnský Bubákov a Pohádkov

Potštejnský zámek zve na ojedinělou prohlídku zámeckého sklepení. Připravili tu pro vás příběh potštejnské minulosti plné tajemných duchů historických postav. Expozice je strašidelná, zábavná i poučná. Setkáte se například s loupeživým rytířem Mikulášem z Potštejna a jeho oddaným pomocníkem Křivohubým Ješkem. Vstupem do tajemného sklepení se rázem ocitnete v jiném století. A záhadný potštejnský poklad? Určitě tu někde musí být!

Zatímco relaxujete v zámecké cukrárně nebo čekáte na rodinu či kamarády, až se vrátí z prohlídky zámeckých interiérů nebo zámeckého sklepení, můžete si s těmi nejmenšími dětmi zkrátit dlouhou chvíli mezi pohádkovými postavami v místním Pohádkově. Najdete všech 10 pohádek?

Info pro skupiny: Bubákov doporučujeme pro osoby od 6 let. Prohlídka sklepení trvá 20 minut. Max. počet osob na jednu prohlídku je 8. Pohádkov je vhodný pro děti již od 1 roku věku.

Kontakty: Zámek Potštejn, Jarníkova 1, 517 43 Potštejn, www.zamekpotstejn.cz, zamekpotstejn@zamekpotstejn.cz, 728 939 028

Podmínky rezervace:  Rezervace je doporučena, především pro skupiny na uvedených kontaktech. (Bubákov)

rop eu
nahoru