Přeskočit na obsah

SKI AREÁL FARÁK ...vše na jednom místě!

03.02.2014

Tento SKI AREÁL, vám nabízí 350 m dlouhou sjezdovku s vlekem TLV 12 a nachází se v centru města Rokytnice v Orlických horách. Délka sjezdovky a její převýšení je vhodná pro začínající lyžaře, školní výcviky, ale i pro všechny, kteří se chtějí pobavit při zimních radovánkách. Horní stanice vleku je nástupním místem pro běžeckou trasu, která vede po hřebeni Orlických hor a i běžkaři si zde užijí krásný den.

Každý den je k dispozici lyžařská školka pro malé i velké lyžaře a snowboarďáky, snowpark se šesti umělými překážkami různé obtížnosti a přírodní překážky dle možností a klimatických podmínek. Samozřejmostí je zasněžování, denní úprava sjezdovky i snowparku, osvětlení pro večerní lyžování a součástí areálu je také občerstvení s vytápěným párty stanem.

V areálu samozřejmě naleznete také servis lyžařského a snowboardového vybavení. Kvalitně vybavená půjčovna za rozumné ceny Vám poskytne lyže, snowboardy ale i saně a další vybavení pro radovánky na sněhu. Nově si můžete výbavu zapůjčit i na celou sezónu za výhodné ceny.

Za zmínku určitě stojí i prodejna sportovních potřeb, která nabízí nové i použité lyžařské a snowboardové vybavení, vybavení pro turistiku, oblečení pro volný čas a fittnes, iontové nápoje a doplňkovou stravu pro sportovce, stany, spacáky a trekové boty, vybavení pro halové sporty, horská a crossová kola, prostě vše, co potřebujete ke svému sportovnímu vyžití.

A na závěr určitě nesmíme zapomenout na ABECEDU lyžování a snowboardingu, kdy vás pod vedením zkušených instruktorů provedou prvními krůčky na lyžích, nebo vám pomůžou se zdokonalit. Pro letošní zimu je pro vás připravena nedělní školička, ve které naučí vaše ratolesti v 5-ti celodenních lekcích lyžovat. Tak přijeďte na Farák a užijte si krásný víkend, prázdniny či dovolenou! www.outdoor-sport.cz, www.abecedalyzovani.cz

rop eu
nahoru