Přeskočit na obsah

Nejen princezny mohou spát na zámku

09.09.2017

zdroj: DS OHP

Sníte o romantické noci na zámku? Barokní zámek v Potštejně vám tento sen splní. 

Obdarujte své nejbližší pobytem v nádherných prostorách zámku a zvolte si z vybraných balíčků. Očekávat můžete standard 4 hvězdiček, krásné pokoje i kompletní servis. Noc na zámku je k dispozici nejen párům, ale i rodinám s dětmi, a to v zámeckém apartmánu. Nejen děti si odnesou krásný netradiční zážitek, který jim můžete zpestřit návštěvou Bubákova s prohlídkou podzemí, Pohádkova s útulnou hernou, či hranou komentovanou prohlídkou, které jsou vyhlášené v celém kraji.

Zámek také nabízí unikátní zábavně – vzdělávací programy pro děti školou povinné, nebo svatební obřady PAR EXCELLENCE, kdy reprezentativní místnost zámku pojme až 120 svatebních hostů.

Jak dobře víte, láska prochází žaludkem, takže určitě nevynechejte návštěvu zdejší zámecké cukrárny, kde si malí i velcí hosté pochutnají na cukrářských specialitách paní Evelíny. Po sladkém osvěžení se můžete vydat do zámeckého parku, který je kombinací francouzské zahrady a anglického parku, vystoupat za krásným výhledem na hrad Potštejn nebo se proti proudu řeky vydat lipovou alejí do Anenského údolí s tábořištěm Vochtánka. Tady si oddychnete od všech shonů, přijdete na nové myšlenky nebo jen pročistíte svoji mysl…

www.zamekpotstejn.cz

 

rop eu
nahoru