Přeskočit na obsah

Destinace Orlické hory a Podorlicko partnerem Turistiky.cz se zapojila do projektu Turistika pro život

24.07.2017

zdroj: DS OHP

 

Turistika pro život motivuje k turistice, aktivnímu pohybu a hlavně poznávání nových míst, služeb a aktivit. Náš region má v soutěži už více než 100 turistických cílů a tras. Během dvou týdnů se do soutěže zapojilo více než 2000 turistů. Ti získávají za návštěvu míst nebo nákup služeb soutěžní body, za které si pak vybírají různé odměny. Svou návštěvu potvrzují fotkou nebo snadno sdílením své polohy. Veškeré informace k soutěži najdete na www.turistikaprozivot.cz/texty/o-soutezi.

Spot s pozvánkou do regionu Orlické hory a Podorlicko můžete slyšet na rádiu Beat a Country, zároveň probíhá i bannerová kampaň na www.turistika.cz/orlicke-hory-a-podhuri, která osloví až 60 000 turistů. Nezapomínáme ani na sociální sítě Facebook a Instagram.

Body do Turistiky pro život můžete sbírat ve městech, vesnicích, ale i v krásné přírodě, poté je vyměníte za odměny, které si sami vyberete! Podívejte se, kde všude můžete získat body v Orlických horách a Podorlicku. www.turistikaprozivot.cz/articles?region rewrite=orlicke-hory-a-podhuri

rop eu
nahoru