Přeskočit na obsah

Slavnostní vyhlášení obce Přepychy Vesnicí roku 2017 Královéhradeckého kraje

08.08.2017

zdroj: DS OHP

Prvním finalistou letošního 23. ročníku soutěže Vesnice roku 2017, do níž se přihlásilo 212 obcí, se staly Přepychy z Královéhradeckého kraje. Obec na východě Čech získala nejvyšší ocenění – Zlatou stuhu. 

Slavnostní vyhlášení krajského kola se uskuteční v sobotu 19. srpna přímo ve vítězné obci Přepychy, podrobný program oslav najdete níže v obrázcích. Oslavy však začnou již v pátek 18. srpna v areálu SK Přepychy promítáním úspěšného českého filmu Anděl páně 2 na velkoplošné LED obrazovce za osobní přítomnosti režiséra Jiřího Stracha.

V sobotu 19. srpna se můžete těšit na program pro celou rodinu, který začne již od 10 hodin slavnostním představením účastníků soutěže a poté bude starostce obce Přepychy Zdeňce Seidelové právem předáno ocenění a titul Vesnice roku 2017. Oslavy budou dále pokračovat prezentací spolků obce, těšit se můžete na hudební produkci, slacklinery, soutěže pro děti, loutkové divadlo a další atrakce včetně kulinářských specialit.  

Jen připomínáme, že celostátní kolo se uskuteční začátkem září a jeho vítěz bude vyhlášen 16. září na Jarmarku venkova v Luhačovicích a následně bude mít možnost bojovat o Evropskou cenu obnovy vesnice. Stále se tedy o tento celostátní titul bojuje!!!

Tuto krásnou obec tak můžete v tomto utkání podpořit svým hlasováním na tomto odkaze http://www.vesniceroku.cz/o-soutezi/isoutez. My už jsme také hlasovali, teď je to ještě na Vás.

Užijte si oslavy v krásné obci Přepychy v našem podhůří a budeme držet pěsti v celostátním kole.

www.dsohp.cz

rop eu
nahoru