Přeskočit na obsah

Průvodce Kladskem a českým pohraničím

21.02.2018

zdroj: DSOHP

Nakladatelství PressForum s.c. zastoupené Zbigniewem Franczukowskim, pod patronátem Maršálka Dolnoslezského vojvodství, Starosty Kladského a České centrály cestovního ruchu připravili průvodce „Atrakce Kladska a českého pohraničí”, v polské jazykové mutaci.

Publikace je dělena do třech částí. První část obsahuje zajímavá místa Kladska. Druhá část zase informace o zajímavostech pohraničí tj. Sudetská cesta a Česká betonová hranice. Ve třetí části najdete popisy a fotografie zajímavých míst v Čechách, na území Kladského pomezí, Orlických hor a Podorlicka, Kralického Sněžníku a Jeseníků - západ. Průvodce obsahuje také prezentace a nabídky turistických subjektů, hotelů a penzionů.

Orlické hory a Podorlicko se v průvodci představují celkem na 24 stranách, a to od strany 228 až po stranu 251 se 43 subjekty, které zaujmou svoji rozmanitou nabídkou. Turisty z Polska tak zveme nejen na přírodní památky, ale také na poutní místa, zámecká sídla, zříceniny hradů, pevnosti, zajímavá muzea, k návštěvě venkovních i krytých bazénů, sportovních hal a lyžařských areálů. Rozhlednu na Suchém vrchu najdete na straně 256, která byla nám z neznámých důvodů zařazena pod nabídku Kralického Sněžníku. Část za Orlické hory a Podorlicko najdete na odkazuzde v roce 2018 - Czechtourism Polsko.  

Průvodce vyšel v nákladu 10 000 kusů, ve formátu 17 x 25 cm, má pevnou vazbu a celkem 286 stran. Distribuce bude probíhat přes turistická informační centra a v několika desítkách internetových knihkupectví např. Bonito, Merlin, Gandalf.

Vice informací o nakladatelství a publikacích najdete na stránkách www.pressforum.pl.

rop eu
nahoru