Přeskočit na obsah

ZASTAV SE – VNÍMEJ – PROŽÍVEJ

30.11.2018

Tak zní klíčová slova destinace Orlické hory a Podorlicko, která vás pohladí po duši. Někteří pochytili tu jedinečnou atmosféru již z tohoto sloganu, a pro zbylé z vás je připraven ten pravý materiál, ze kterého jistě poznáte, o čem mluvíme.

Destinační společnost Orlické hory a Podorlicko vydala zbrusu novou IMAGE brožuru v českém a polském jazyce, kde na vás čeká doslova přehlídka těch nejkrásnějších míst a zážitků. Vše dokreslují výstižné a zajímavé popisky u nádherných fotografií, které vás vtáhnout do svého příběhu.

Region Orlických hor a Podorlicka je stále více vyhledávanou turistickou oblastí - pro mnohé zajímavou neznámou, která vyzývá k návštěvě, poznání i objevování. Krásná příroda se zde snoubí se zcela mimořádným bohatstvím kulturních památek, najdete zde celou řadu šlechtických sídel a tajuplných míst, půvabná města a vesničky, stále živé tradice i zachovalou lidovou architekturu. Čeká tu přívětivá, současně velmi rozmanitá krajina - táhlé horské hřbety s dalekými výhledy i hluboká a romantická údolí řek, která vám rádi představíme.

Zastavte se, a na vlastní kůži pocítíte, jak jsou Orlické hory a Podorlicko mimořádně vlídné a přátelské. Vnímejte všemi smysly tu nádhernou krajinu a prožívejte tu jen krásné okamžiky.

Reprezentativní IMAGE brožura Orlických hor a Podorlicka je k dispozici na všech informačních centrech destinace a na expozici Východních Čech – pultík Orlických hor a Podorlicka na veletrzích cestovního ruchu – GO a Regiontour Brno (leden 2019), Holiday World Praha (únor 2019) a Infotour Hradec Králové (březen 2019).


Reprezentativní IMAGE brožura Orlických hor a Podorlicka vznikla ve spolupráci s Agenturou CzechTourism a za finanční podpory Ministerstva pro místní rozvoj za účelem zintenzivnění propagace destinace Orlických hor a Podorlicka a produktu Zámky na Orlici-Česká Loira jakožto Excelentní evropské destinace.  rop eu
nahoru