Přeskočit na obsah

IX. ročník ankety Kraj mého srdce

30.11.2020

zdroj: DSOHP

Redakce KAM po Česku společně s PVA EXPO PRAHA pod záštitou Asociace krajů České republiky pořádají IX. ročník již tradiční internetové ankety Kraj mého srdce.

Jejím cílem je zjistit, který kraj je podle respondentů nejoblíbenější v celkem osmi kategoriích různých aktivit. Kde jste si užili svoji nejlepší letní, či zimní dovolenou? Kam jste vyrazili na výlet s dětmi? Zhlíželi jste na svět z koňského sedla? Zamířili do lázní a wellness, za adrenalinovými zážitky, památkami, nebo folklorem a tradicemi? Vzpomeňte si na Vaše nejkrásnější chvíle a hlasujte online na turistickém portálu www.kampocesku.cz.

V každé kategorii je třeba zaškrtnout tři kraje a umístit je na pomyslné první, druhé a třetí místo. Úspěšné hlasování vám ještě potvrdí zpráva, ale je nutné vše stihnout do 31. 1. 2021, kdy bude ukončeno.

Chcete podpořit Orlické hory a Podorlicko? Postačí u Vámi zvolené kategorie zaškrtnout Královéhradecký i Pardubický kraj, protože Orlické hory a Podorlicko se právě v těchto dvou krajích nachází.

Děkujeme všem za případné hlasy!

Hlasovat můžete na tomto odkazu a stojí to za to! Kromě možnosti podpořit svá oblíbená místa se také soutěží o zajímavé ceny.

Dokumenty

rop eu
nahoru